תמריצים לעובדים

תמריץ אמיתי בדרך להשג הבא

במקום לרכוש מתנה שגרתית, התמריץ לעובד שלכם הוא הרפתקה בהתאמה אישית, אבל ללא לוגיסטיקה מיוחדת מצדכם וללא עלויות משלוח גבוהות.

אם העובד שלכם חולם על טיסה והופעה של האמן האהוב עליו, אם העובדת שלכם רק רוצה יום מפנק במיוחד בספא, כולל הלימוזינה שתסיע אותה ממקום למקום, אם העובד הותיק שלכם רק רוצה לילה מפנק במלון הכי שווה – את כל הדברים האלו אנחנו יכולים להגשים

כמנכ"לים, מנהלי פרויקטים ומנהלי צוותים, כולנו עומדים מול העובדים שלנו וצופים על ההשגים שלהם. המטרות שהצבנו בפניהם, המוטיבציה, האמון והכלים שנתנו להם – הכל מתגבשים ביחד כדי להגיע להשגים מעולים.

היום, כשהתחרות בין עובד לעובד ובין חברה לחברה הולכת וגדלה, תמריצים חיוביים הם דרך מצוינת להגיד לעובד "כל הכבוד", לחזק אותו על השגת המטרה וליצור יחסים מצוינים בינו ובין מקום העבודה.

שוברי החוויה שלנו, שמגיעים ב-15 וריאציות שונות, הם מתנה נפלאה שמעניקה תמריץ אמיתי בדרך להשג הבא.

תמריץ משובח – חסכון משמעותי לכם

במקום בונוס כספי, במקום מתנה פיזית, שוברי החוויה שלנו מאפשרים לכם כמעסיקים להעניק מתנה עם ערך, אך לחסוך משמעותית בדרך.

במקום מתנה פיזית שדורשת משלוח ולעיתים גם לוגיסטיקה מיותרת, כאן מדובר בתשורה אינטרנטית. העובד נכנס, בוחר את החוויה המבוקשת ונהנה ממנה מבלי שתצטרכו לשלוח אותה עד אליו.

שוברים דיגיטליים עמוסים בחוויות

אם אתם רוצים להעניק מתנות לעובדים שהצליחו להשיג את המטרה, להעניק בונוס מיוחד או פשוט לומר שאכפת לכם, כדאי לבחור בשוברים דיגיטליים.

במקום לבחור מתנות פיזיות, להזמין אותן במשלוח ולחכות שיגיעו, תנו לעובדים שלכם שובר חוויה מיוחד, שבתוכו מחכה להם הפתעה מפנקת. כל מה שהם צריכים הוא להיכנס לאתר, לבחור את המתנה שהם רוצים ולהנות מכל רגע.

חוויות מרגשות בהתאמה אישית לעובד שלכם

כדי ליצור עבור העובדים שלכם חוויות ששווה לזכור, לא חסכנו. יצאנו לתחקיר, בדקנו, השווינו ומצאנו את הפעילויות, הטיולים, הנסיעות המפנקות, הבילויים הכי מדהימים והחוויות הבלתי נשכחות שמבדילים בין מתנה שגרתית לתשורה מיוחדת במינה. השוברים שלנו מתאימים כתמריץ מיוחד לעובד שהגיע להשגים יוצאי דופן, כפרס למי שיגיע למטרה בדרך הכי מהירה ויצירתית ולכל סיטואציה שבה רוצים להגיד לעובד "כל הכבוד".

מגוון רחב של אטרקציות, פעילויות והפתעות לעובדים שלכם

הצוות שלנו יוצר קשרים עם ספקים בכל רחבי העולם שעוזרים לנו לייצר חוויות – חוויות שהופכות לתמריצים מעוררי מוטיבציה.

הגיע הזמן להגיד לעובדים שלכם תודה, לטפוח על השכם ולרכוש עבורם שוברי מתנה שיגרמו להם להנות מכל רגע ולחזור לעבודה עם חיוך.

להזמנת שוברי חוויה מיוחדים – צרו איתנו קשר ונשמח לעזור

לפרטים נוספים צרו קשר
יצירת קשר

עיצוב ובניית האתר:  YB

© כל הזכויות שמורות  ל - SK ALL FOR YOU LTD

Shavve Trade Logo - Fix.png