מתנות לחגים

לא מה שאתם מכירים

עד לפני כמה שנים, הייתם מרימים טלפון, רוכשים חבילות שי מתוקות, עמוסות בחטיפים שקונים בכל סופרמרקט, מוסיפים בקבוק יין וברכה ומחלקים לעובדים.

אם הייתם קצת יותר משקיעים, אולי הייתם מחלקים תלושים ובמקרה הגרוע ממש, מציעים לעובד טוסטר חדש או קומקום לכבוד החג.

היום כבר ברור שההתייחסות האישית היא חשובה ומתנות כאלו כבר לא יתקבלו בחיוך, בטח שלא שנה אחר שנה.

אם אתם מחפשים מתנות לחגים שיש להן אופי, שמשקפות עד כמה העובדים שלכם חשובים ושמותאמות באופן מיוחד לערכים של החברה או העסק, הגעתם למקום הנכון.

מתנות לחג עם טוויסט מיוחד בהתאמה לכל חברה

כחברה מנוסה שמכירה היטב את השטח, אנחנו עושים את כל המאמצים להביא עד אליכם את המוצרים המתקדמים ביותר.

מכלי בית וטקסטיל דרך מוצרי ספא ואווירה ועד לג'אדג'טים, מוצרי חשמל, מוצרי מחנאות וטיולים וגם שוקולדים ויינות משובחים – כל מוצר נבדק בקפידה ומוצע בהתאמה מיוחדת לכל חברה ועסק.

אנחנו עובדים מול ועדי עובדים בחברות המובילות במשק, מתכננים יחד ובונים רעיון למתנה שתפורה בדיוק למידות של העובדים שלכם – כך שבסופו של דבר החג יהיה באמת חג שמח!

מביאים עד אליכם את הטרנדים החמים מכל העולם

כדי להביא עד אליכם מתנות לחגים שיש להן ערך אמיתי, הצוותים שלנו נמצאים בקשר מתמיד עם הספקים המובילים בעולם.

אנחנו בודקים, מתכננים ומזהים מראש את הטרנד הבא, מהגאדג'ט שעומד להשתלט על העולם ועד לשוקולד הכי משובח עם הטעם החדש שחייבים לנסות.

כדי להתעדכן בכל הטרנדים החמים הצוות שלנו מבקר בתערוכות בכל רחבי העולם, נמצא בקשר עם מפעלים בולטים ומביא באופן בלעדי מוצרים שמתאימים לשוק הישראלי וקולעים לטעם המקומי.

אנחנו בוחרים מתנות לחגים שמגיעות עם תו איכות ולא מוותרים על אף פרט.

הלקוחות של שווה טרייד ו-SK נהנים משירות אישי, בהתאמה מלאה לצרכי העובדים בחברה אותה הם מייצגים. כשאתם פונים אלינו, אנחנו מתחילים מללמוד להכיר אתכם – את הערכים של החברה, את אופי העובדים בה ואת המכנה המשותף הברור ביותר לכולם.

רק כך אנחנו יכולים להציע רעיונות יצירתיים, ממתנות פיזיות ועד לחוויות שמופקות בדיוק לטעמם של העובדים שלכם. רק כך, אנחנו מאפשרים לכם להעניק משהו אחר, מיוחד במינו ובלתי נשכח, לעובדי החברה בחגים ובמועדים מיוחדים.

שוברי מתנה דיגיטליים – הזדמנות להעניק מתנה משמעותית בלי לוגיסטיקה מורכבת

מחפשים מתנות לחגים? ככה אנחנו עובדים

לצד מתנות פיזיות, אנחנו מציעים שוברי מתנה דיגיטליים מיוחדים, שמאפשרים לעובדים שלכם להיכנס לאתר, לבחור מתנה או חוויה מרגשת ולהנות ממגוון רחב של אפשרויות, המותאמות בדיוק עבורם.  

היתרון של השוברים ברור – גם מתנה לחגים שמותאמת בדיוק לצרכי העובד שלכם, בבחירה ישירה שלו – וגם חסכון בעלויות שילוח, בתפעול לוגיסטי של חלוקת המתנות, לעיתים למאות או אלפי עובדים וחסכון משמעותי גם בזמן.

 

אם אתם מחפשים מתנות לעובדים עם ערך מוסף פנו אלינו ונמצא מתנה עם כוונה, עניין וערך – כזו שהכי כיף לקבל לפני החג.

לפרטים נוספים צרו קשר
יצירת קשר

עיצוב ובניית האתר:  YB

© כל הזכויות שמורות  ל - SK ALL FOR YOU LTD

Shavve Trade Logo - Fix.png