ייבוא ופיתוח מוצרים

חידושים ורעיונות שהופכים למוצרים נחשקים

אפשר לרכוש מתנה, פשוט מתנה. כזו שנעטפת בקופסה פשוטה, אולי עם סרט או מדבקה. משהו שראינו כל כך הרבה פעמים.

אפשר גם לרכוש מתנה אחרת, כזו שמבוססת על מחקר, חדשנות ועדכון תמידי, כזו שמיוצרת מתוך מחשבה יצירתית, אחרי לא מעט בדיקות. זה מה שאנחנו מציעים.

במהלך השנים, צברנו ב-SK ניסיון רב בליקוט הפריטים הכי טרנדיים ועכשוויים בעולם. אנחנו יוצאים מגבולות המדינה אל המפעלים הגדולים והיצרנים המובילים, משתתפים באופן קבוע באירועים ותערוכות ונחשפים כל הזמן לחידושים מעניינים.

מתוך המעקב התמידי הזה, אנחנו מייבאים, מפתחים ומציעים ללקוחותינו את המתנות הכי מיוחדות, מעניינות ונחשקות. מתנות שכל אחת מהן היא חוויה בפני עצמה.

לצד מתנות פיזיות שכבר מחכות אצלנו, אנחנו מובילים בהנפקת שוברי מתנה דיגיטליים, שמספקים לעובדים שלכם את יכולת הבחירה בין מגוון חוויות שונות בהזמנה ישירה של העובד, ללא שילוח וללא לוגיסטיקה מבחינתכם.

ייבוא מוצרי פרסום ומתנות – איך זה עובד?

כמו בכל תחום, גם בתחום המתנות ומוצרי הפרסום יש טרנדים שמופיעים בכל שנה וגורמים לנו להתרגש.

כחלק מהעבודה שלנו, אנחנו מקפידים לשמור על קשר עם יצרנים ברחבי העולם ולאתר מראש את המוצרים שמתכתבים עם הטרנדים החמים.

זה יכול להיות הגאדג'ט הכי לוהט שיש, הפטנט החדש שאנחנו פשוט חייבים בבית או האופנה החדשה בתחום כלי הבית. אנחנו עוקבים אחרי יצרנים ומוצרים מתחומי הבית, האוכל והבישול, הטכנולוגיה, הטיולים ועוד.

אחרי שאנחנו מאתרים את המוצר הבא, כזה שאנחנו יודעים שיתפוס תאוצה כאן בישראל – אנחנו דואגים להביא אותו עד לכאן ולהציע אותו לכם.

פיתוח מוצרים ייחודיים – המקום בו היצירתיות מתבטאת

לצד ייבוא מוצרים, אנחנו עוסקים גם בפיתוח.

אנחנו עובדים עם מפעלים ברחבי העולם שמסייעים לנו להביא רעיון יצירתי לכדי מוצר מוגמר.

הצוות של SK עובד מאחורי הקלעים כדי לתכנן מוצרים חדשים, שיצרו חוויות מרגשות אצל עובדים בכל רחבי הארץ, שיקבלו אותם בסופו של דבר. כך אנחנו יוצרים מתנות לעובדים עם ערך אמיתי, כאלו שכיף לקבל ועוד יותר כיף לתת.

אם יש לכם רעיון למוצר מיוחד, אם אתם רוצים להעניק מתנות לעובדים שהן שונות וייחודיות או פשוט רוצים לשאול אותנו מה הטרנד הבא שכדאי להכיר – אנחנו כאן.

 

צרו איתנו קשר ונצא אתכם לדרך.

לפרטים נוספים צרו קשר
יצירת קשר

עיצוב ובניית האתר:  YB

© כל הזכויות שמורות  ל - SK ALL FOR YOU LTD

Shavve Trade Logo - Fix.png